Menü

Menüyü Kapat

Haber Tarihi

01 Ocak 2017 Pazar

Haber Tarihi

İzlenme Sayısı

56 Görüntülenme

İzlenme Sayısı

Yorum Sayısı

Hiç yorum yapılmadı.

Yorum Sayısı

Adı Efsane Fragmanı Yayınlandı!

Erdal Beşikoğlu’nun merakla beklenen dizisi sonunda başlıyor. En çok merak edilen dizilerin arasında yer alan Adı Efsane dizisi fragmanını izleyebilir ve dizi hakkında ki güncel bilgileri okuyabilirsiniz.

Adı Efsane’den İlk Fragman Geldi!

2017’de bol bol Erdal Beşikçioğlu ile hasret gidereceğimiz belli oldu. Başrollerinde Beşikçioğlu, Gökçe Bahadır ve Rojda Demirer’i izleyeceğimiz Adı Efsane’den merakla beklenen fragman geldi. Yayınlanan video sayesinde dizinin genel akışı hakkında bilgi edinebiliyoruz. Ayrıca videoda konuk oyuncu olarak ünlü basketbolcu Kerem Tunçeri’yi görebiliyoruz.

“Herkes ikinci bir şansı hak eder.” sloganıyla izleyici ile buluşacak olan dizi; kariyerinin zirvesindeyken sakatlanan ve basketbolu bırakmak zorunda kalan Tarık Aksoy’un öğretmen olarak bir okulda çalışmaya başlamasını, kızını geri almaya çabalamasını konu alıyor. Adı Efsane’nin hikayesi daha önce Koçum Benim ismiyle ekranlarda olmuştu.

Hemen ekleyelim; Beşikçioğlu geçtiğimiz gün yaptığı açıklamada Behzat Ç.’nin geri döneceğini duyurmuş, proje için dijital platformlarla görüşüldüğünü açıklamıştı.

Yorumlar