Menü

Menüyü Kapat

Haber Tarihi

14 Ocak 2017 Cumartesi

Haber Tarihi

İzlenme Sayısı

19 Görüntülenme

İzlenme Sayısı

Yorum Sayısı

Hiç yorum yapılmadı.

Yorum Sayısı

Atlanta Ne Zaman Geri Dönecek?

2018 de vizyona girecek olan atlanta ne zaman geri dönecek dizisi şimdide izleyicinin merakını uyandırmış durumdadır.. Yayın tarihi henüz belli olmayan bu dizi şimdiden yüksek reyting alacağı düşünülüyor.

 

Bu yıl Altın Küre dahil birçok ödül töreninde fırtına gibi esen Atlanta’nın yaratıcısı Donald Glover ile dizinin yayınlandığı FX arasında yepyeni bir anlaşma imzalandı. Anlaşmaya göre Glover, FX için yeni yapımlar hazırlayacak fakat bu sırada Atlanta’nın senaristliğini, yönetmenliğini, başrolünü ve yapımcılığını üstlenmeye devam edecek. Anlaşma ile ilgili konuşan kanaldan Nick Grad “Atlanta bu senenin en çok yükselen yapımlarından biri. Dürüst bakış açısı, hayatı yansıtması her şeyiyle çok sevildi. Donald ile böyle genel bir anlaşma imzaladığımız için çok mutluyuz. Onun vizyonuna güveniyoruz.” dedi.

Müzikte de Childish Gambino ismiyle ünlenen Donald Glover’ın kendi hayatından kesitler taşıyan dizi, Georgia’da kendi ayakları üzerinde durmaya çalışan bir adamın hikayesini anlatıyor. Geçtiğimiz hafta En İyi Komedi Dizisi dalında Altın Küre alan Atlanta, ikinci sezonuyla 2018’te ekranlarda olacak.

Yorumlar