Menü

Menüyü Kapat

Haber Tarihi

21 Aralık 2016 Çarşamba

Haber Tarihi

İzlenme Sayısı

101 Görüntülenme

İzlenme Sayısı

Yorum Sayısı

Hiç yorum yapılmadı.

Yorum Sayısı

Kırlangıç Fırtınası Yeni Dizi Hakkında ?

Dizi Hakkında ;

Evlilik dışı hamile kalan Ülfet, doğum sırasında oğlunu ağabeyi Kudret’e vermek zorunda kalır. Bu sırada Kudret’in eşi Meryem de doğum yapar. Kudret, Ülfet’in oğlunu da kendi çocuğunun yanına koyar ve çocukların ikiz doğduğunu söyler. Aradan yıllar geçer. Bu çocuklar Şahin ve Yusuf’tur. Ne Ülfet ne de Meryem gerçeklerden haberdar değil, Kudret de hangisinin kendi oğlu olduğunu bilmiyordur. Yaşananları tüm gerçekleriyle bilen Fikret Ana, yıllardır sakladığı sırrı ne zamana dek içinde tutmayı başarabilecektir?
Kırlangıç Fırtınası yakında FOX’ta başlıyor!

Kırlangıç Fırtınası Tanıtım Fragmanı;

Kırlangıç Fırtınası Oyuncuları;

Fikret Kuşkan (Kudret);

Başarılı oyuncu 22 Nisan 1965 yılında İstanbul’da doğmuştur. En son Fox ekranlarında yayınlanan Çifte Saadet dizisinde Metin karakterine hayat vermiştir.

kirlangic-firtinasi-fikret-kuskan-kim

Ebru Aykaç (Meryem);

Güzel oyuncu 7 Şubat 1975 yılında Manisa’da doğmuştur. En son 2015 yılında Beyaz Yalan dizisinde Asude karakterine hayat vermiştir.

ebru-aykac-kimdir

Emel Çölgeçen (Ülfet);

Güzel oyuncu 9 Temmuz 1976 yılında İstanbul’da doğmuştur. En Son Kanal D ekranlarında yayınlanan Poyraz Karayel isimli dizide Sema karakteri ile isminden sıkça söz ettirmiştir.

Ekin Mert Daymaz (Şahin);

Yakışıklı genç oyuncu 2 Aralık 1990 yılında Hollanda’da doğmuştur. 2014 yılında rol aldığı ilk dizi olan Not Defteri’nden sonra Çilek Kokusu dizisinde Volkan, 2016 yılında Hayat Sevince güzel isimli dizide de Savaş karakteri ile ön plana çıkmıştır.

ekin-mert-daymaz-kimdir

Gün Akıncı (Yusuf);

Genç oyuncu Eylül 1988 yılında İsntabul Kadıköy’de dünyaya geldi. Yakışıklı oyuncu daha önce Nescafe reklamlarında rol almıştır.

Damla Aslanalp (Maral);

Güzel oyuncu 01 Ocak 1990 yılında Almanya’da dünyaya gelmiştir. Diğer ismi ise Nergiz’dir. 1,75 boyu, 50kg, Yeşil Gözlü Kestane rengi saçları vardır. En son yine Fox ekranlarında yayınlanan Hayat Sevince Güzel isimli dizide Zeynep karakterine hayat vermiştir.

Haluk Cömert (Maksut);

Usta oyuncu 1 Şubat 1959 yılında Ankara’da doğmuştur. Başarılı oyuncu en son Emanet dizisinde Bedri karakterine hayat vermiştir. Ayrıca Adını Kalbime Yazdım (Mahmut), Yol Ayrımı (İsmet İnönü), Sultan (Bekir), Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi  (Necip Başkan) dizilerinde de rol almıştır.

haluk-comert-kimdir

Deniz Bolışık (Zehra),

Güzel oyuncu 31 Temmuz 1982 yılında Ankara’da doğmuştur.  Genç oyuncu en son Aşkın Bedeli, Canan Nazlı Yarim gibi dizilerde de yer almıştır.

deniz-bolisik-kim

Perihan Ünlücan (Reyhan),

perihan-unlucan-kimdir

Tülin Yazkan (İnci),

yulin-yazkan-kimdir

Ozan Osmanpaşaoğlu (Akın),

ozan-osmanpasaoglu-kimdir

AYŞENİL ŞAMLIOĞLU (Fikret);

İNANÇ KONUKÇU (Hikmet);

GONCA CİLASUN (Sultan);

ASLIHAN BÜYÜKDERELİ (Nergis);

DENİZ ORAKÇI (Çiçek);

GÜRKAN GÜNAL (Cengiz);


Yıldırım Gücük (Ahmet);

ERGÜL COŞKUN (Hamdiye)

Gökhan Azlağ (Genç Kudret);

Zeynep Elçin (Genç Ülfet);

Atakan Yarımdünya (Yadigar)

atakan-yarimdunya-kimdir

Yorumlar