Menü

Menüyü Kapat

Haber Tarihi

07 Ocak 2017 Cumartesi

Haber Tarihi

İzlenme Sayısı

90 Görüntülenme

İzlenme Sayısı

Yorum Sayısı

Hiç yorum yapılmadı.

Yorum Sayısı

Ölene Kadar Dizisinin Konusu, Fragmanı ve Oyuncu Kadrosu

Ölene Kadar dizisi ATV ekranlarında izleyicileri ile buluşmak için gün sayıyor. Dizinin seyici karşısına çıkmasına ise oldukça az kaldı. En dikkat çeken 2017 dizileri arasında da adını yazdıran dizi adına her şeyi haberimizde bulabilirsiniz.

Ölene Kadar Dizisi Oyuncuları Konusu Karakterleri

Atv’nin yeni dizisi Ölene Kadar için geri sayım başladı. Kod adı Ölene Kadar adıyla yeni sezonda yayınlanacak dizide ünlü oyuncu Engin Akyürek ile Fahriye Evcen başrolleri paylaşıyor. Meraklı bekleyiş devam ederken ilk bölümü sayılı günler kaldı. Yeni dizinin detaylarını haberin devamından öğrenebilirsiniz.

Fahriye Evcen, küçük yaşlarda kalp problemi yaşamış ve kendi dışında gelişen olaylar yüzünden kötülerin içerisinde yer alacak karakteri canlandıracak. Engin Akyürek ise doktorlukta uzmanlığını yapmadan genç yaşta hapse giren hem gizemli hemde bunalımlı karakterle ekranlara geliyor. Senaryosunu Elif Usman Ergüden’in kaleme aldığı, yapımcılığını Tims Productions‘un üstlendiği Ölene Kadar ilk bölümünden itibaren 12 Ocak 2017 Perşembe günü Atv ekranlarında başlıyor.

Ölene Kadar Nerede Çekiliyor?

Çekimleri Aralık ayı ilk haftasında başlayan dizi İstanbul’da çekimlerini sürdürüyor.

Ölene Kadar Konusu

İntikam ve arınma hikayesi. İhanet, adalet, intikam ve aşkın bir arada yaşandığı, hayat hikayesi bir gün içerisinde değişebilen kişilerin birbirleriyle yakından temas halinde olduğu hikayeden bahsedilecek. Engin Akyürek; Hayallerini, geleceğini ve en önemlisi de sevdiğini işlemediği suç yüzünden kaybeden Dağhan, müebbet hapse mahkum olur. Fahriye Evcen; Avukat Selvi senelerce artan suçluluk duygusunu kırmak isteyen, bu nedenle de Dağhan’ın müebbet hapsine son verecek kişidir. Kişilerin kötülükleri ile aksak kalmış adalet sistemi suçsuz bir kişiden gerçek suçluyu yaratırken, onca kaybedilmiş senelerin ve haksızlığın bedeli olacaktır. Avukat Selvi’nin Dağhan’ı müebbet hapisten kurtarmasıyla vicdanı hafiflerken ikilinin ilk buluşmasından itibaren artık hayatları eskisinden bambaşka olacaktır.

Ölene Kadar Fragmanı

Yorumlar