Menü

Menüyü Kapat

Haber Tarihi

14 Ocak 2017 Cumartesi

Haber Tarihi

İzlenme Sayısı

29 Görüntülenme

İzlenme Sayısı

Yorum Sayısı

Hiç yorum yapılmadı.

Yorum Sayısı

The Defenders’a İlk Bakış

2018 in yaz aylarında vizyona gireceği düşünülen The Defenders’a dizisinin şimdiden izleyici kitlesi oluşmuş görülmektedir.Tam belli olmasa da yayın tarihi 2018 ortalarında olacağı düşünülmektedir.
Marvel ve Netflix ortaklığının dördüncü meyvesi olan The Defenders sonunda yüzünü gösterdi. Yaz aylarında ekranlarda arzı endam etmeye başlayacak olan yapımda; Matt Murdock diğer adıyla Daredevil olarak Charlie Cox, Jessica Jones olarak Krysten Ritter, Luke Cage olarak Mike Colter ve Danny Rand diğer adıyla Iron Fist olarak Finn Jones’u izleyeceğiz.
Yayınlanan fotoğraflar sayesinde kahramanların yanı sıra dizinin kötü karakteri Alexandra ile de tanışma imkanı buluyoruz. Ünlü oyuncu Sigourney Weaver tarafından canlandırılacak olan Alexandra; sofistike, entelektüel, tehlikeli ve New York’un en güçlü insanlarından biri olarak biliniyor. Çizgi romanlarda spesifik bir karşılığı olmayan karakterin ilerleyen bölümlerde sürpriz bir kimlikle izleyiciyi karşılayacağı konuşulanlar arasında. Entertainment Weekly’de yayınlanan fotoğrafların yanı sıra verilen bilgilere göre The Defenders, Daredevil’in ikinci sezonundaki büyük bir boşluğu kapatacak.

Yorumlar