Menü

Menüyü Kapat

Haber Tarihi

31 Aralık 2016 Cumartesi

Haber Tarihi

İzlenme Sayısı

20 Görüntülenme

İzlenme Sayısı

Yorum Sayısı

Hiç yorum yapılmadı.

Yorum Sayısı

The Walking Dead Dizisinde Neler Olacak?

Robert Kirkman merakla ve ilgili ile takip edilen dizi hakkında ipucu ve açıklamalarda bulundu. En popüler diziler arasında yer alan ayrıca google ve diğer arama motorlarında en çok aratılan diziler arasında olan dizi, haberleri ile de oldukça ses getiriyor. İşte o haberlerden birisi daha;

Senenin en popüler yapımlarından biri olmayı yedinci sezonunda da başaran The Walking Dead’in yaratıcısı Robert Kirkman dizinin geleceği hakkında konuştu. Diziyle eş zamanlı olarak yayınlanan çizgi romanın son sayısında açıklamalarda bulunan Kirkman, “100. sayıya gelmek altı sezon sürdü, bir altı seneye daha ihtiyacımız var. Ancak o zaman programın önüne geçebilir çizgi roman.” diyerek hedefindeki sezon sayısını belirtmiş oldu. Yazar daha önceki açıklamalarında da The Walking Dead’in uzun bir süre ekranlarda olacağının ipuçlarını vermişti.

Dizi, sezon açılışı ile 17.1 milyon kişi tarafından izlenmiş ve kendi rekorunu kırmıştı. Eğer izlenme oranları bu düzeyde devam ederse daha senelerce The Walking Dead macerasını izleyebiliriz gibi duruyor. Siz muhtemel bir 12. sezon hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yorumlar