Menü

Menüyü Kapat

Haber Tarihi

31 Aralık 2016 Cumartesi

Haber Tarihi

İzlenme Sayısı

26 Görüntülenme

İzlenme Sayısı

Yorum Sayısı

Hiç yorum yapılmadı.

Yorum Sayısı

A Bad Moms Christmas Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek?

A Bad Moms Christmas Filmi merakla beklenen filmler arasında yer almaktadır. Müthiş bir geri dönüş bekleyenleri sevindirecek bu haberi hemen sizlerle paylaşıyoruz. A Bad Moms Christmas Filmi ne zaman başlayacak? İşte cevabı…

A Bad Moms Christmas’ın Vizyon Tarihi Belli Oldu!

Mila Kunis, Kristen Bell, Kathryn Hahn’lı kadrosuyla bu yazın gişe galibi filmlerinden olan Bad Moms’ın devam filmi, A Bad Moms Christmas’ın vizyon tarihi belli oldu. Film, 2017 sonbaharında izleyiciyle buluşacak.

Başrollerinde Mila Kunis, Kristen Bell, Kathryn Hahn, Christina Applegate gibi oyuncuların yer aldığı, dünya çapında 180 milyon dolarlık hasılat elde eden Bad Moms’ın devam filmi A Bad Moms Christmas’tan yeni haberler var. Daha önce Bad Moms’ın spin-off’u Bad Dads’in geleceğine dair haberlerle karşılaşmış, hatta yapımcı şirket STX Enterrainment’in yaptığı bu açıklamayla birlikte meraklanmaya başlamıştık. Hatta STX Entertainment, devam filmlerinin bazı istisnalar hariç orijinalleri kadar başarılı olamadığını ve bu yüzden böyle bir yol izlediklerini söylediği için de yeni filmle ilgili umutlarımız artmıştı.

Ancak gelişmeler pek bu habere sadık kalarak ilerlemedi. Yapımcı şirket fikir değiştirmiş olsa ki spin-off yerine bir devam filmiyle izleyici karşısına çıkmaya karar verdi. Ancak 14 Temmuz 2017’de izleyici karşısına çıkması planlanan ama hala oyuncu kadrosu ve yönetmen ismi açıklanmayan Bad Dads’in akıbeti henüz net değil.

Bad Moms Christmas’ın Vizyon Tarihi Belli Oldu: 3 Kasım 2017

STX’in yaptığı açıklamaya göre; devam filmi Bad Moms Chrismas’ın yönetmen ve senaristi ilk filmde olduğu gibi Scott Moore ve Jon Lucas olacak. Oyuncu kadrosunda ise yine Mila Kunis, Kristen Bell, Kathryn Hahn’ın bir arada olacağını öğrendiğimiz filmin vizyon tarihi ise 3 Kasım 2017

Yorumlar