Menü

Menüyü Kapat

Haber Tarihi

06 Ocak 2017 Cuma

Haber Tarihi

İzlenme Sayısı

17 Görüntülenme

İzlenme Sayısı

Yorum Sayısı

Hiç yorum yapılmadı.

Yorum Sayısı

Arabalar 3 Filminden Yeni Tanıtım Videosu!

Arabalar 3 filmi geçen serilerin ardından, daha çok merak edilmeye başlandı. Özellikle ülkemizde oldukça seviliyor. Şİmdi ise 2018 yılında vizyona girecek olan filmin karakterlerinin tanımı video ile yapıldı. İşte detaylar…

Arabalar 3’ten 3 Karakterin Tanıtım Videosu Geldi!

Film, ülkemizde 16 Haziran 2017’de vizyona girecek!
Arabalar serisinin 3. devam halkası Arabalar 3’ten EW aracılığıyla Jackson Storm, Cruz Ramirez ve Lightning McQueen’e ait fotoğraflar ve videolar geldi!
Disney•Pixar’ın Brian Fee’nin yönetmen koltuğunda yer aldığı yeni filminden içerikler gelmeye devam ediyor. Şimşek McQueen’in yeni maceralarını göreceğimiz filmde sevimli arabayı kendisinden genç ve hızlı arabalar tarafından bozguna uğratılmış olarak görüyoruz. Şimşek pistlere geri dönmenin hayalini kurup kenara itildiğine içerlerken bir anda #95’in işinin henüz bitmediğini kanıtlamaya karar veriyor. Hevesli genç yarış teknisyeni Cruz Ramirez’in yardımına, kazanmak için bir plana, merhum Hudson Hornet’in verdiği ilhama ve birkaç beklenmedik numaraya ihtiyacı olan arabamız Piston Kupasının en büyük yarışında boy göstermeye hazırlanıyor.

Film, ülkemizde 16 Haziran 2017’de vizyona girecek!

Yorumlar