Menü

Menüyü Kapat

Haber Tarihi

03 Ocak 2017 Salı

Haber Tarihi

İzlenme Sayısı

31 Görüntülenme

İzlenme Sayısı

Yorum Sayısı

Hiç yorum yapılmadı.

Yorum Sayısı

Bahtiyar Bahtıkara Filminin 1. Fragmanı

Bahtiyar Bahtıkara filminin videoları start almaya başladı bile. Yazımızda bu ilk videoyu izlerken,
filmin detaylarına da, bir göz atabilirsiniz. Sinema dünyasını 2017 yılında yeni filmler bekliyor.

Türkiye’nin sevdiği iki sima; Kadir Çöpdemir ile Yeşim Salkım yepyeni bir komedi filmi için kamera karşısına geçti ve ortaya “Bahtiyar Bahtıkara” adlı film ortaya çıktı!

Bahtiyar Bahtıkara, annesi yüzünden 36 kez ‘evlenememiş’ bir garip medyumdur. Fakat Bahtiyar Hoca, kaderine ve annesine karşı gelip, yeğenlerinin açtığı türlü sorunlara da rağmen, köye yeni taşınan, daha önce başından 2 başarısız evlilik geçen Dul Pakize ile evlenmeyi kafaya koyacaktır.

Yapımcılığını RNK Film adına İhsan Karademir ile Mehmet Yıldırım’ın üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda Metin Zakoğlu, Nedim Saban, Ferdi Sancar, Duygu Çelebi, Gülnihal Demir, Mustafa Şen, Yaşar Uzer ve Yasemin Tunca da yer alıyor. Yönetmenliğini Ergin Yılmazer’in yaptığı filmin senaryosunda ise İbrahim Bakırhan, Ergin Yılmazer ve Kadir Maraşlı imzası var.

Filmin çekimleri, Fethiye Seydikemer ilçesi belediye Başkanı Yakup Otgöz’ün desteği ile turizme destek olmak amacıyla beldeye bağlı turistik yerler olan Seydikemer, Saklıkent, Ören ve Seki’de yapıldı.

Merakla beklenen komedi filminin vizyon tarihi henüz belirlenmedi.

Yorumlar