Menü

Menüyü Kapat

Haber Tarihi

15 Ocak 2017 Pazar

Haber Tarihi

İzlenme Sayısı

31 Görüntülenme

İzlenme Sayısı

Yorum Sayısı

Hiç yorum yapılmadı.

Yorum Sayısı

Biz Size Döneriz Filminden Haberler

‘Türkiye’nin vizyona filmi giren en genç yönetmeni’ Doğa Can Anafarta, beyazperdede sezonun en iddialı romantik komedilerinden ‘Biz Size Döneriz’ ile sinemaseverlere farklı bir kapı açmaya hazırlanıyor. Merakla beklenen filmden yeni bir poster daha geldi!
Asteros Yapım/Kanat Doğramacı yapımcılığında izleyiciyle buluşacak olan ‘Biz Size Döneriz’ genç, dinamik ve popüler oyuncu kadrosuyla olduğu kadar senaryo örgüsüyle de çok konuşulacak.
Hande Soral, Çağlar Ertuğrul, Bestemsu Özdemir, , Fırat Albayram, Tarık Ündüz, Tuğçe Kurşunoğlu, Ceyda Kasabalı, Osman Alkaş, Haldun Boysan, Murat Eken ve Yetkin Dikinciler’in rol aldığı ‘Biz Size Döneriz’, komedi, aşk ve dramı birbirine harmanlayarak izleyiciye eğlenceli ve romantik bir gençlik filmi vadediyor.
‘Biz Size Döneriz’ filmi,  Akın, Lale, Defne, Yusuf, Nur ve Cahit adında üniversiteden yeni mezun olmuş altı yakın arkadaşın İstanbul’a taşınarak iş bulma ve hayatlarındaki en ciddi başlangıçlar için ilk adımlarını atma hikayesini anlatıyor. Yeni mezun her gencin iş görüşmelerinde yaşadıklarını başarılı tespitlerle anlatan film, bu dönemde yaşanan aşkları, gençlik heyecanlarını, ihanetleri de işin içine katarak, gençlerin kendilerini bulma hikayesini izleyen herkesin empati yapabileceği bir şekilde sinemaseverlerin beğenisine sunuyor. 
Heyecanla beklenen yapım 31 Mart’ta vizyona girecek!

Yorumlar