Menü

Menüyü Kapat

Haber Tarihi

06 Ocak 2017 Cuma

Haber Tarihi

İzlenme Sayısı

18 Görüntülenme

İzlenme Sayısı

Yorum Sayısı

Hiç yorum yapılmadı.

Yorum Sayısı

Black Panther’e Müthiş Destek ve Güçlü İsim Kadroda Dahil Oldu!

Black Panther hazırlıklarında sona geliniyor ve çok yakında çekimlerde tüm hızıyla başlayacak. Filmden gelen haberler bile sinema sevenleri heyecanlandırmaya yetiyor. İşte filme dahil olan güçlü isim.

Black Panther’in Kadrosuna Yeni İsim!

Marvel sinema evreninin taze kahramanı Black Panther’a Sterling K. Brown da eşlik edecek.
Yönetmen koltuğunda Creed: Efsanenin Doğuşu ile büyük beğeni toplayan Ryan Coogler’ın oturduğu Marvel çizgi romanı uyarlaması Black Panther’dan yepyeni bir gelişme var. Filmin kadrosuna American Crime Story’nin Emmy ödüllü Christopher Darden’ı Sterling K. Brown da katıldı. Senaristliğini de Coogler’ın üstlendiği filmde Brown, Kara Panter’in geçmişinde yer alan isimlerden biri olan N’Jobu’yu canlandıracak.

Merakla beklenen filmde T’Challa’yı yani nam-ı diğer Kara Panter’i Chadwick Boseman canlandıracak. Filmin kadrosunda filmin kötü adamı Erik Killmonger rolünde ise Creed’in başrolü Michael B. Jordan’ı, eski Wakanda üyesi, yeni karanlık taraf ajanı olan Nakia rolünde Lupita Nyong’o’yu ve Dora Milaje üyesi olan ve Wakanda kralı için eş olmak adına eğitilen Okoye rolünde Danai Gurira’yı göreceğiz.

Florence Kasumba bir kez daha Ayo rolüyle karşımıza çıkarken, Winston Duke filmin kötü adamlarından M’Baku (Man-Ape) ve Angela Bassett da T’Challa’nın annesi Ramonda olarak boy gösterecek. Filmin kadrosunda Letitia Wright da bulunuyor.

Kara Panter ilk boy göstermesini Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı filminde yapmıştı. Karakterin spin-off filmi ise ülkemizde 16 Şubat 2018 tarihinde ülkemizde vizyona girecek.

Yorumlar