Menü

Menüyü Kapat

Haber Tarihi

05 Ocak 2017 Perşembe

Haber Tarihi

İzlenme Sayısı

13 Görüntülenme

İzlenme Sayısı

Yorum Sayısı

Hiç yorum yapılmadı.

Yorum Sayısı

Etiketler

Çalgı Çengi İkimiz Vizyona Girdi! İşte Vizyon Tarihleri!

Çalgı Çengi İkimiz filminin merakla beklenen yeni serisi olan Çalgı Çengi İkimiz vizyona nihayet girdi. Sİnema severlerin akın edeceği filmi kaçırmamak isteyen bu haberin devamını mutlaka okumalı. Ayrıca film fragmanı haberimizde…
Ahmet Kural ve Murat Cemcir ikilisinin uzun zamandır heyecanla beklenen filmi Çalgı Çengi İkimiz (Çalgı Çengi 2) bu hafta vizyona girdi! Yönetmenliğini ve senaristliğini yine Selçuk Aydemir’in üstlendiği proje üç ismin beraber çalıştığı 5. beşinci proje!

Senenin ilk yerli komedisinin vizyona girmesi şerefine biz de başroller Ahmet Kural ve Murat Cemcir’in kariyerlerine kısaca göz atmak istedik!

6 yıl önce bulaştıkları mafya tarafından düğün şarkıcılığı yaptırılan Salih ve Gürkan’ın tehlike ve eğlence dolu macerası bu filmde de devam ediyor. Amatör müzisyen kuzenler, talihsizlikleri yüzünden ünlü olmak için çıktıkları yolda mafya dünyasına girmeyi başarmışlardır. Orada mafyanın moral ekibi olarak karanlık insanların düğünlerinde şarkıcılık yapmaya mecbur bırakılırlar. Sevdiği kızla evlenmek için mafyadan ayrılmak isteyen Salih ve kuzeni Gürkan’a bunu gerçekleştirebilmeleri için tek bir şart koyulur. Gittikleri düğündeki nikah memurunu kaçırmaları. Görevi mecbur kabul ederler. Nikah memuru ise zamanında bir düğünde Tarkan’ı şarkı söylerken keşfeden kişi çıkar ve iki kuzeni yıldız yapmak ister. İkilinin başına beklenmedik ve birbirinden ilginç olaylar gelecektir.

Çalgı Çengi’nin devam filmi olan Çalgı Çengi 2’nin senaristliğini ve yönetmenliğini ilk filmde olduğu gibi yine Selçuk Aydemir’in üstlendi. Oyuncu kadrosunda ise yine Murat Cemcir, Ahmet Kural, Rasim Öztekin, Ayhan Taş ve Şinasi Yurtsever gibi isimler yer alıyor.
Vizyon tarihi 6 Ocak 2017 (1s 56dk)
Yönetmen Selçuk Aydemir
Oyuncular: Ahmet Kural, Murat Cemcir, Rasim Öztekin devamı
Tür Komedi
Ülke Türkiye

Yorumlar