Menü

Menüyü Kapat

Haber Tarihi

16 Ocak 2017 Pazartesi

Haber Tarihi

İzlenme Sayısı

77 Görüntülenme

İzlenme Sayısı

Yorum Sayısı

Hiç yorum yapılmadı.

Yorum Sayısı

Kötü Çocuk Filminin Kamera Arkası Videosu Yayınlandı

Kitaptan esinlenerek sinema filmi yapılan Kötü Çocuk filminin vizyon tarihine saatler kala yeni bir kamera arkası videosu yayınlandı. Kötü Çocuk Filmi 20 Ocak Cuma günü sinemalarda olacak..
Büşra Küçük’ün genç jenerasyonu adeta büyüleyen, serinin 3 kitabı da aylarca çok satanlar listesinde üst sıralarda yer alan Kötü Çocuk’un aynı isimli sinema uyarlaması Kötü Çocuk için geri sayım sürerken, filmden kamera arkası videosu geldi.

Tüm kitap fanlarının heyecanla beklediği filmin yapımcılığını TAFF Pictures üstlenirken, filmin yönetmenliğini ise Yağız Alp Akaydın’ın üstleniyor. Yayımlandığı ilk haftada 50 bin adet tükenen ve o hafta çok satanlar listesinin başında yer alan seriden uyarlanan filmin başrollerinde Afra Saraçoğlu ve Tolga Sarıtaş yer alıyor. Saraçoğlu serinin baş kadın karakteri Kayla’yı canlandırırken, Sarıtaş da Meriç karakterine hayat veriyor. Filmde ayrıca baba karakterini Sarp Akkaya canlandırırken Kayla’nın annesini ise Tülin Özen oynuyor.

Kayla doğduğu gün babası tarafından terk edilmiş, artık liseye gelmiş bir genç kadındır. Ancak kendisini terk eden babasının ani ortaya çıkışıyla hayatı değişir. Babasının yanına taşınan Kayla’nın hayatı gizemli Meriç ile tanışmasıyla iyice karışacaktır… Film, aile ilişkileri dağınık, masum Kayla ve “kötü çocuk” Meriç’in çalkantılı aşkını temel alıyor.

Film bu Cuma sinemalarda!

Yorumlar