Menü

Menüyü Kapat

Haber Tarihi

20 Ocak 2017 Cuma

Haber Tarihi

İzlenme Sayısı

27 Görüntülenme

İzlenme Sayısı

Yorum Sayısı

Hiç yorum yapılmadı.

Yorum Sayısı

Nane ile Limon: Kayıp Zaman Yolcusu Fragmanı

Yönetmenliğini Günay Köker’in üstlendiği yerli animasyon filmi Nane ile Limon: Kayıp Zaman Yolcusu çok yakında vizyona giriyor. Filmden fragman ve poster de geldi!
Günün birinde bir profesör birbirinden farklı güçlere sahip 3 tane çok akıllı oyuncak yapar. Bunlar Nane, Limon ve Biber’dir. Üç 3 oyuncağın da birbirinden farklı ve doğaüstü yetenekleri vardır. Ancak günün birinde Nane’nin zaman makinesi özelliği bozulur ve Profesör’le Biber zamanın içinde kaybolurlar. Onları kurtarıp günümüze geri getirmek Nane ve Limon’un ellerindedir. Nane ile Limon’un güçleri tükenip, sonsuza dek kapanmadan önce onları kurtarabilmek için yardım almaları şarttır. Bunun için de yeni arkadaşları Kaan ve Meryem’den yardım isterler. Profesör ‘ün kızı Evren’in de dahil olmasıyla eğlenceli kurtarma operasyonu başlar!
Senaryosunu Mehmet Barış Günger’in üstlendiği animasyonun animasyon yönetmenliğini ise Çağrı Cem Bayraklı üstleniyor. Filmin baş karakterleri Nane, Limon ve Biber’i sırasıyla Suzan Acun, Pelin Gülmez ve Yasemin Yeşil seslendirirken, filmin kadrosunda Balım Gaye Bayrak, Şahan Yıldırım, Seda Güven, Anıl İlter, Reyhan İlhan ve Ali Uyandıran da bulunuyor.
Nane ile Limon: Kayıp Zaman Yolcusu 24 Mart 2017’de vizyona girecek!

Yorumlar