Menü

Menüyü Kapat

Haber Tarihi

16 Ocak 2017 Pazartesi

Haber Tarihi

İzlenme Sayısı

78 Görüntülenme

İzlenme Sayısı

Yorum Sayısı

Hiç yorum yapılmadı.

Yorum Sayısı

Olanlar Oldu Filmine Sayılı Günler Kala

Ünlü komedyen Ata Demirer’in başrol oynadığı Olanlar Oldu filminin vizyona girmesine sayılı günler kaldı. Olanlar Oldu filmi 20 Ocak 2017 tarihinde sinema severler ile buluşacak.

Son olarak 2015 yılında Niyazi Gül Dört Nala ile seyircilerinin karşısına çıkan Ata Demirer’in yeni filmi Olanlar Oldu’dan eğlenceli tv spotu geldi.

Zafer ve annesi Döndü hanım Ege’nin bir kıyı kasabasında birlikte yaşamaktadır. Yaşı geçmekte olan oğlunun kasabanın güzeli Mehtap’tan ayrılmış olmasına ve hala evlenmemiş olmasına üzülen Döndü, bu gidişata son vermek için harekete geçer. Bu esnada mütevazı teknesinin sorunlarıyla boğuşan Zafer’in yaptığı mavi turda olanlar olur! Peki bu olanlar herkes için hayırlısı olacak mıdır?…

Sempatik komedyen Ata Demirer’in başrolünde boy göstermenin yanı sıra senaryosuna da imza attığı komedi filminde Demirer hem ‘Kaptan Zafer’ hem de annesi ‘Döndü’ olarak rol alıyor. Demirer’in, Eyvah Eyvah serisi, Berlin Kaplanı ve Niyazi Gül Dörtnala gibi yapımlarda birlikte çalıştığı yönetmen Hakan Algül’ün bir kez daha yönetmen koltuğunu üstleneceği filmin kadrosunda Salih Kalyon, Ülkü Duru, Seda Güven, Renan Bilek ve Toprak Sergen gibi isimler yer alıyor.

Yorumlar