Menü

Menüyü Kapat

Haber Tarihi

07 Ocak 2017 Cumartesi

Haber Tarihi

İzlenme Sayısı

45 Görüntülenme

İzlenme Sayısı

Yorum Sayısı

Hiç yorum yapılmadı.

Yorum Sayısı

Pitch Perfect 3 Filmi Ne zaman Vizyona Girecek?

Dünya çapında toplam $113 milyon dolar gişe toplayan ilk film Pitch Perfect filmi başarısını 29 milyon dolarlık bütçesine rağmen $286 milyon dolar gişe elde eden devam halkası Pitch Perfect 2 ile taçlandırmıştı. Serinin 3. devam halkasının da gelecek olduğu biliniyordu. İşte o beklenen devam halkası Pitch Perfect 3’ten sosyal medya görseli de geldi! 
Seride Beca’yı canlandıran Anna Kendrick filmin kamera arkasından ilk görüntüyü paylaştı. Serinin 2. filminin yönetmenliğini üstlenen Elizabeth Banks’ten farklı olarak bu sefer yönetmenliği Trish Sie üstlenecek. Filmde Kendrick haricinde, Brittany Snow, Elizabeth Banks ve Rebel Wilson gibi kadronun sevilen isimleri geri dönecek. Filmin senaryosunu ise Kay Cannon üstlenirken, müzikli komedi serisinin 3. devam halkasının da başarı elde etmesi bekleniyor. Seri, Cappella müzik grubu Barden Bellas’ı temel alıyor.
Gelen fotoğrafta  Rebel Wilson (Fat Amy), Chrissie Fit (Flo), Shelley Regner (Ashley), Ester Dean (Cynthia Rose), Hana Mae Lee (Lilly), Brittany Snow (Chloe), Anna Camp (Aubrey) ve Kelley Jakle’ı (Jessica) poz verirken görüyoruz. Serinin tahmin edilen ABD vizyonu ise Aralık 2017.

Yorumlar