Menü

Menüyü Kapat

Haber Tarihi

08 Şubat 2017 Çarşamba

Haber Tarihi

İzlenme Sayısı

59 Görüntülenme

İzlenme Sayısı

Yorum Sayısı

Hiç yorum yapılmadı.

Yorum Sayısı

Süper Yetenek Animasyon Filminden Türkçe Dublajlı Fragman

Orijinal seslendirme kadrosunda Luke Wilson, J.K. Simmons, Eddie Izzard, Lewis Black, Kenan Thompson ve Mae Whitman gibi isimleri bulunduran Süper Yetenek’ten yeni dublajlı fragman geldi.
Kar Dağı’nda yaşayan Tibet mastiflerinin yerine getirmeleri gereken tek bir görev vardır; o da yün yapımı ile geçinen koyunların yaşadığı küçük, huzurlu köyü korumak. Köyün baş düşmanı da Linnux isimli gangster kılıklı kurt ve onun çetesidir. Koruma nöbetleri sırasında olabilecek bir dikkat dağınıklığını engellemek için mastiflerin lideri Khampa, köyde müzik çalınmasını yasaklamıştır. Ancak Khampa’nın oğlu Bodi günün birinde bir yolcu uçağından düşmüş olan bir radyo bulur. Birkaç gitar solosu duymasıyla birlikte Bodi’nin kaderi belirlendir; bir rock yıldızı olacaktır. Bunun yolu da babasının verdiği emirlere karşı gelmek, köyü terk edip şehre gitmek ve çok kısa sürede bir beste yapması gereken efsanevi müzisyen Angus Scattergood’u bulmaktır…
Oyuncak Hikayesi 2’nin ortak yönetmenliğini yapan, Neşeli Dalgalar’da yönetmen koltuğuna oturan Oscar adayı Ash Brannon’nın son filmi Süper Yetenek 3 Mart 2017 tarihinde sinemalarımıza uğrayacak!

Yorumlar