Menü

Menüyü Kapat

Haber Tarihi

06 Şubat 2017 Pazartesi

Haber Tarihi

İzlenme Sayısı

39 Görüntülenme

İzlenme Sayısı

Yorum Sayısı

Hiç yorum yapılmadı.

Yorum Sayısı

The Lost City of Z Filmi Fragmanı

Pasifik Savaşı’nın kahraman Yeager pilotu Raleigh’si, Sons of Anarchy’nin Jackson ‘Jax’ Teller’ı, yeni nesil Kral Arthur’umuz Charlie Hunnam bu kez amazonun balta girmemiş ormanlarına doğru bir yolculuğa çıkıyor!
Karizmatik genç vampir olarak akıllara kazınan Robert Pattinson, yeni Örümcek Adam’ımız Tom Holland ve güzel oyuncu Sienna Miller’ın başrollerinde kendisine eşlik ettiği The Lost City of Z’den yepyeni fragman ve poster geldi. 
Percy Fawcett kendini Amazon ormanlarına adamış bir kaşiftir. Kaşif, araştırdığı bölgede daha önce bilinmeyen, bir zamanlar bölgeye yerleşmiş olabilecek gelişmiş bir uygarlığa dair kanıtlar bulur. Bunları bilim camiasına açıkladığında ise Amazon yerlilerini vahşiler olarak gören bilim insanları kanıtlara gülüp geçerler. Yılmayan Percy, destekleyici karısı, oğlu ve yardımcısının desteğiyle tekrar Amazon ormanlarına döner. İddiasını kanıtlamak için araştırmalar yapan kaşif, 1925 yılında ise gizemli bir şekilde ortadan kaybolur…
David Grann’in çok satan kitabından beyazperdeye uyarlanan filmin yönetmenliğini ise Gecenin İki Yüzü ve Bir Zamanlar New York’tan tanıdığımız James Gray üstleniyor. Senaryo da yönetmenin kendisine ait. Gerçek bir hikayeden uyarlanan yapım 21 Nisan 2017 tarihinde sinemalarımıza uğrayacak.

Yorumlar