Menü

Menüyü Kapat

Haber Tarihi

18 Ocak 2017 Çarşamba

Haber Tarihi

İzlenme Sayısı

15 Görüntülenme

İzlenme Sayısı

Yorum Sayısı

Hiç yorum yapılmadı.

Yorum Sayısı

Tom Hardy yeni Yeni James Bond mu oluyor?

Beklenen yeni film james Bond da yeni haber… Sevilen film de Tom Hardy yeni James Bond olmaya hazırlanıyor.Detaylar haberimizde.

Serinin en sevilen James Bond’larından Daniel Craig’in ikonik rolden ayrılacağı iddiaları geçtiğimiz yılın gündemine oturan konulardan biriydi. Onunla birlikte serinin en sevilen filmlerinden Skyfall ve devam halkası Spectre’ın yönetmenliğini üstlenen Sam Mendes de seriden ayrılacağını açıklamıştı. Yani şu an için James Bond’un beyazperde yolculuğunda iki kişilik çok önemli boş yer var!

Yeni İngiliz ajanı 007’nin kim olacağı sorusu üzerine birçok spekülasyon ve anket var. Idris Elba’dan Tom Hiddleston’a pek çok isim ikonik rol için öne sürülen adaylar arasında yer alıyor. Ancak yakın zamanda bu yarışa hepimizin çok sevdiği bir isim daha dahil oldu; Mad Max’in Max’i, Kray Kardeşler’in yeni nesil beyazperde yansıması Tom Hardy!

Ünlü oyuncu Daily Beast’e verdiği röportajda konuya dair açıklamalarda bulundu, daha doğrusu sessizliği ile konuştu demek doğru olacaktır. Başlangıç filminde birlikte çalıştığı yönetmen Christopher Nolan’ın serinin yeni yönetmeni olması olasılığı üzerine, “Chris harika bir iş çıkarır” diyen ünlü oyuncu, kendisinin başrolü alması konusunda ise sessizliğe büründü.

“Oyuncu camiasında aramızda bir söz var, eğer bu konudan bahsedersen otomatik olarak yarıştan çıkarsın demektir” diyen oyuncu, “Dolayısıyla bu konuda yorum yapamam!” diye belirtti. Cevapsız soruları beraberinde getiren bu açıklama kafaları bir hayli karıştırdı.

Serinin yapımını üstlenen yapım şirketi MGM’in 2018 Ekim’ine serinin 25. filmini istediği biliniyor, ancak bunun nasıl mümkün olacağı hala belirsizliğini koruyor…

Yorumlar