Menü

Menüyü Kapat

The Wanted Man, Sniper
(TRDiziFilm Game Studio)
The Wanted Man, Sniper
Dosya Boyutu

81 MB

Oyun Boyutu

Geliştirici

TRDiziFilm Game Studio

Geliştirici

Oyun
Oyun Bilgisi
Sniper'da ne kadar ustasın şimdi öğrenme vakti ! Her Oyunda farklı bir Binanın üstünden doğarak suçluyu ara ve görevleri tamamla. Suçluyu bulana kadar ateş etmemeye dikkat et ! insanları ve suçluyu kaçırmak istemezsin, süreni doğru kullan her başarılı görevde yeni bölge ve silahlar seni bekliyor.. İnsanlar ve çevre sese duyarlı , av başladıgı anda sürende başlayacak, nişancılıgına güveniyorsan başarılı olabilirsin , aranan Adam, keskin nişancı şimdi tamamen ücretsiz , hemen indir ve Oyna !

Aranan adam, keskin nişancı oyunuyla yepyeni şeyler göreceksiniz, oyunun diğer ismi katil adam keskin nişancı olarak geçmektedir, kormayın katil değiliz oyunun ilgisini artırmak için bu ismi koyduk keskin nişancı oyunundan neler bekliyorsanız hepsi bu oyunda.

çekim oyunları atış oyunları açısından tüm beklentilerinizi karşılacak yep yeni silahlar eklenmiştir, tam otomatik, yarı otomatik, manuel silahlar yeni nesil silahlardır.

zombi atış oyunları gibi değil, sadece ve sadece suçluları bulacaksınız.

keskin nişancı oyunumuz çocuklar içinde uygundur, kan izlerini ayrı olarak gizleyebilirsiniz.

bu yılın en iyi oyunu için, haydi sizde ücretsiz keskin nişancı oyunumuzu indirin ve oynayın ...
How mastery in Sniper is time to learn now! Born on a different building in every vote, search for the guilty and complete the missions. Be careful not to fire until you find the guilty! people and criminals do not want to miss, use the right wing, new territory and weapons are waiting for you in every successful mission .. People and environment are susceptible, hunting starts and begins in the process, you can be successful if you trust the sniper, man, sniper now completely free, download now and Play !

You will see brand new things with the sniper game, the other name of the game is the killer man as a sniper, do not you know that we are putting this name in order to increase the interest of the game, what are you expecting from the sniper game?

new games are added to meet all expectations in terms of shooting games shooting games, fully automatic, semi automatic, manual weapons are the new generation weapons.

you do not like zombie shooting games, you just find criminals.

the sniper game is suitable for children, you can hide the blood traces separately.

Download and play your free sniper game in haydi ...
Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.